Můžete nahradit jídlo živinami?

Gainery lze použít jako pokrmy. Je to dobré řešení pro zaneprázdněné lidi, kteří nemají vždy dostatek času naplánovat a připravit správně vyvážený pokrm. V takovou chvíli mohou pít kondicionér. Skládá se z vysoce kvalitních bílkovin a sacharidů, což jsou zvláště důležité složky naší stravy.

Gainery lze zakoupit v každém obchodě s výživou. Je to často volený doplněk, protože pomáhá zvýšit počet kalorií zkonzumovaných během dne. Nespornou výhodou je snadná příprava a fakt, že na rozdíl od běžného jídla gainer obsahuje pouze potřebné a dobré živiny.

Samozřejmě nemůžete zajít do extrému a místo celého obsahu lednice zakrývat police gainery. Vše s rozumem a ve správném množství, a pak můžete bezpečně a zkušeně zamířit k dosažení vysněných tělesných svalů. V případě pochybností se poraďte se zkušeným fitness trenérem.

Sacharidové doplňky

Sportovci často používají doplňky na bázi sacharidů, jejichž hlavním účelem je dodat tělu velkou dávku energie. Jsou velmi účinné a jejich dostupnost navíc nutí stále více lidí, aby se rozhodli tyto doplňky užívat.

Mnoho přípravků tohoto typu je také jakýmsi aktivátorem metabolismu, proto se doporučují lidem, kteří chtějí pečovat o správnou postavu. Pomocí vhodných přípravků můžete účinně předcházet hromadění tukové tkáně, proto jsou sacharidové doplňky velmi často voleny kulturisty.

Za zmínku stojí i sacharidovo-proteinové přípravky, které se doporučují lidem se štíhlejší postavou. S jejich pomocí se můžete postarat o přibírání na váze, což je důležité především pro výše zmíněné kulturisty. Nutno zmínit, že se jedná i o přípravky, které jsou perfektní pro lidi, kteří se musí potýkat se zrychlenou prací metabolismu.

Hromadné kondicionéry

Hromadné živiny jsou určeny pro lidi, kteří chtějí v krátké době vybudovat čistou svalovou hmotu. Bulki jsou doplňky stravy, které obsahují především bílkoviny a sacharidy v poměru 1 ku 3 nebo 1 ku 2.

Hromadné živiny obsahují velké množství bílkovin – od 40 do 55 %. Jsou určeny lidem, jejichž metabolismus se vyznačuje pomalým tempem. Kvalitní rohlíky mají pečlivě zvolené poměry ingrediencí, díky čemuž zajistí rychlý nárůst svalové hmoty a síly. Navíc zabraňují hromadění tuku a zajišťují stabilní, rovnoměrný transport energie.

Hromadné suplementy jsou snadno používány v silových sportech (např. kulturisty) a vytrvalostních a silových sportech, stejně jako u lidí, kteří budují svaly v každé fázi tréninkového cyklu. Přinášejí rychlé, viditelné výsledky, ale jako u každého doplňku byste měli být opatrní a používat jej přísně podle doporučení výrobců.

Chuťové vlastnosti jsou další výhodou oblíbených cibulovin. Budování svalové hmoty bez ukládání tuku a příjemná chuť doplňků je činí oblíbenými mezi profesionálními sportovci i amatéry.