Protein je nezbytný

Trénink v posilovně a budování svalů vyžaduje nejen výběr vhodných cviků, ale také použití stravy, která tělu dodá všechny živiny. Protein zde hraje zvláštní roli.

Proteinové doplňky – protože bílkovin, které tělu dodáme v potravě, není vždy dostatek, vyplatí se podporovat se živinami. Protein je stavebním kamenem svalové hmoty, takže jeho nedostatek bude mít za následek nedostatek svalového růstu. Nebudeme na tom stavět hmotu. Užívání proteinových doplňků nám pomůže v našem úsilí o dosažení uspokojivého osvalení. Živiny mají mnoho chutí, od vanilky po jahody nebo banány.

Díky tomu není jejich konzumace nijak nepříjemná. Pokud si nestihneme připravit hodnotné jídlo bohaté na bílkoviny a sacharidy, ukazuje se rychle připravitelný doplněk jako výborné řešení. Kromě toho má protein příznivý vliv na metabolismus, přispívá k účinnému odstraňování tukové tkáně.

Zbavit se tuku je možné

Mnoho lidí se věnuje fyzické aktivitě, aby se zbavili přebytečného tuku a zhubli. Intenzivní trénink můžeme podpořit užíváním vhodných doplňků a správnou stravou.

Legální spalovače – návštěva obchodu se sportovním zbožím je nejlepším řešením, jak se zásobit produkty na spalování tuků. Jsou široce používány sportovci, kteří trénují na sochařství. V tomto typu produktů najdeme látky, které urychlují metabolismus a podporují spalování tuků, využívají je jako zdroj další energie.

Přísady zlepšující spalování – kofein patří mezi složky přípravků doporučovaných v boji s tuky. Jeho výhodou je snížení pocitu fyzické únavy a povzbuzení k akci. Také zrychluje metabolismus. Metabolismus urychlí i kajenský pepř, který je jednou ze složek spalovacích doplňků. Najdeme zde také zelený čaj nebo extrakt z grapefruitu. Speciálně připravená směs přírodních složek činí tyto produkty bezpečnými a účinnými.

Cenné rady od trenéra

Nejen cvičební plán vám profesionálně vybere osobní trenér, jehož pomoc můžeme využít ve většině posiloven. Poskytnou také poradenství ohledně správné výživy a suplementace. Díky jeho znalostem budeme schopni správně vybrat živiny a užít si účinky.

Cvičení pod dohledem specialisty – osobního trenéra vám pomůže přizpůsobit typ cvičení účinkům, kterých hodláme systematickými návštěvami posilovny dosáhnout. Pod bedlivým dohledem trenéra můžeme cvičit intenzivně a efektivně. Jsme si jisti, že nás prováděná cvičení vedou k vytouženému cíli. Hromadný trénink se provádí jinak než sochařství. Cvičení navíc profesionál přizpůsobí našemu věku, pohlaví, fyzickým schopnostem a zdraví.

Živiny pro naše potřeby – v nápovědě trenéra jsou i tipy na výživu a suplementaci. Pokud vstoupíme do obchodu s doplňky a netušíme, jaké ingredience podpoří naše úsilí, můžeme se poradit s trenérem v posilovně. Řekne vám, které produkty nám pomohou v tréninku.