Jak přibrat?

Většina lidí, kteří chtějí začít držet dietu, zhubne. Nutno podotknout, že i u nás jsou ale lidé, kteří mají přesně opačný problém. Stojí za to vědět, že takoví lidé chtějí díky dietě přibrat a nabrat kila navíc.

Bohužel to také není tak jednoduché a vyžaduje zahrnutí příslušných produktů. Stojí za to vědět, že shazování i přibírání kilogramů vyžaduje hodně úsilí. Určitě je vhodné navštívit dietologa. To vše proto, že tato osoba má patřičné znalosti k sestavení nabídky produktů, které vám pomohou přibrat.

Nutno podotknout, že moderní odborníci na výživu sestavují jídelníčky, které jsou opravdu chutné a osloví i ty nejnáročnější. Je třeba také zdůraznit, že v takto sestavených jídelních lístcích nebudou chybět žádné vitamíny a minerály. Stojí za zmínku, že přibírat na váze je možné díky vhodnému fyzickému cvičení.

Jaké jsou výhody antikatabolik?

Antikatabolika jsou speciální živiny, které často užívají lidé, kteří trénují a jsou fyzicky aktivní. Stojí za zmínku, že tyto přípravky mají mnoho výhod a nejsou pouze silnými antikatabolickými látkami, což samozřejmě vede k mnoha žádoucím situacím. Stojí za to vědět, že tato specifika mimo jiné podporují budování čisté svalové hmoty.

Výsledkem je, že lidé, kteří trénují, přibírají kilogramy svalů, nikoli tuku. To také vede ke snížení zbytečné tukové tkáně. Stojí za to vědět, že antikatabolika jsou ideální pro každého, kdo chce zhubnout a urychlit proces.

Samotné cvičení často nestačí a vyplatí se podporovat se takovými doplňky stravy. Stojí za to vědět, že kvalitní antikatabolika chrání i před stresem a umožní vám soustředit se pouze na právě prováděnou tréninkovou jednotku. Nelze ignorovat, že tyto typy produktů jsou také ideální pro lidi, kteří se před provedením konkrétního tréninku cítí velmi unavení.

L glutamin

l glutamin je látka, kterou naše tělo produkuje ve větší míře. Zbytek potřebného množství je poskytován s jídlem a doplňky. Hlavním úkolem látky je podpora metabolismu a důležitých procesů potřebných při tréninku. Další výhodou, kterou oceňuje mnoho trenérů, je urychlení růstu svalové hmoty.

L glutamin se také používá ke zvýšení vytrvalosti, díky čemuž máme možnost delších a intenzivnějších tréninků. Zajímavě působí při použití v dietě, protože snižuje chuť na nezdravé produkty. Přípravek má i léčebné účinky, tedy posílení srdce, regulaci krevního tlaku.

Celkově L glutamin působí na organismus pozitivně, proto jej využívá řada sportovců a další. Porce, kterou bychom měli přijmout, závisí na naší tělesné hmotnosti a také na intenzitě cvičení. Pokud denní dávku rozdělíme na více menších užívaných během dne, dosáhneme lepších výsledků.